Namai > Kokybės garantija

Kokybės garantija

Kokybės vadybos sistemos sertifikavimas

Kokybės vadybos sistemos sertifikavimas įregistruotasISO9001: 2008.Visi produktai, esantys biure ir paskirstymo centre, yra patvirtinti visame pasaulyje ir patenkina kosminės aviacijos aviacijos platintojo poreikius ir kokybės vadybos sistemos sertifikavimo nacionalinę gynybą.
Registracija rodo mūsų klientams, kad aukščiausio lygio vadovybė yra įsipareigojusi tiekti klientams originalius komponentus su mažiausia padirbinėjimo rizika.

Aplinkos politika

YIC teikia didelę reikšmę aplinkos apsaugai, kad būtų išvengta taršos atsiradimo ir tenkinamas priežiūros ir aplinkos apsaugos poreikis. Mes susiesime su savo klientais, tiekėjais ir Bendrija, kad sužinotume daugiau apie aplinkos problemą ir paremtume kooperatinės partnerystės optimizavimą, kiek įmanoma sumažindami prekybos poveikį aplinkai.

YIC teiginys

YIC tvirtina, kad visi parduodami produktai yra 100% autentiški. Kiekvienas produktas buvo atidžiai išbandytas prieš siunčiant jį klientui. Mūsų tikslas yra atsakyti už savo klientus ir padaryti juos patenkinamus.

Kokybės politika

YIC siekia patenkinti ir nustebinti klientus su mūsų klientų aptarnavimo meistriškumu, užsakymų tikslumu ir pristatymu laiku. Tai įgyvendinama dėl mūsų įsipareigojimo nuolat tobulinti savo procesus, paslaugas, produktus.

„Testinglab“ palaikymas

YIC užtikrins, kad visos funkcijos nesukels jokių problemų prieš išsiunčiant. Visos dalys priklausys mūsų QC skyriui, mes galime tiekti profesijos testavimo technologijas. Įtraukite funkcijų tikrinimą, vizualinį patikrinimą, rentgeno tikrinimus, litavimo bandymą ir acetono trynimo patikrinimą. Garantuojame, kad visi komponentai yra problemos, keliančios mažiausią riziką klientui.
Prašome atsiųsti savo klausimus apie kokybę arba paprašyti taisyti veiksmus pagal kokybę. Jei turite klausimų apie mūsų kokybės vadybos sistemą, susisiekite su mumis. Paštas: Info@YIC-Electronics.com

Funkcijų tikrinimas

Visos patikrintos funkcijos ir parametrai, remiantis originaliomis specifikacijomis, taikomosiomis pastabomis ar kliento aplikacijų vietomis, vadinami automatinių funkcijų bandymu, visas patikrintų prietaisų funkcionalumas, įskaitant testo nuolatinius parametrus, tačiau neįeina kintamos srovės parametrų savybių analizė ir patikros dalis. Nefasuoto bandymo parametrų ribos.

Apžiūra

Stereoskopinio mikroskopo naudojimas, komponentų išvaizda 360 ° kampu. Stebėjimo būklės centre yra gaminio pakavimas; lusto rūšis, data, partija; spausdinimo ir pakavimo būsena; kontaktinis išdėstymas, kopijavimas su korpuso apkalimu ir pan.
Vizualiai apžiūrint galima greitai suprasti originalių prekės ženklų gamintojų išorinius reikalavimus, antistatinius ir drėgmės standartus ir tai, ar jie naudojami, ar atnaujinti.

Rentgeno patikros

Patikrinimas rentgeno spinduliu, apžiūrint visas sudedamąsias dalis 360 ° kampu, siekiant nustatyti vidinę komponentų struktūrą bandymo metu ir paketo prijungimo būseną, galite pamatyti daugybę mėginių, kurių bandymai yra vienodi, arba mišinys (Mišrus -Up) kyla problemos; Be to, jie nesutinka su bandymo pavyzdžio teisingumu, be to, jie papildo vienas kitą su specifikacijomis (duomenų lapu). Patikimiausio paketo ryšio būsena, norėdami sužinoti apie mikroschemų ir paketų ryšį tarp kaiščių, yra neįprasti, neįtraukti rakto ir atvirojo laido trumpojo jungimo.
Acetono trynimo patikrinimas
Asmeninis įrenginio paviršiaus raktas, skirtas spausdinti tekstą ir piktogramas, skirtas nuvalyti acetonu ir pakartotinai pažymėti prastesnį rašalą, gali būti lengvai ištrinamas.
Visual Inspection X-Ray Analysis Decapsulation Analysis Spectrometer Dimension Verification