Namai > Apie mus

Y-IC .com yra jūsų elektroninių komponentų tiekėjas

Elektronikos komponentų gaminių platintojai

Pristatykite Susisiekite su mumis

Apie YIC-Electronics.com svetainę

YIC-Electronics.com priklauso įmonei YIC International Co., Limited - Jūsų sujungtų grandinių elektroninių komponentų tiekėjas.
Mes esame vienas iš sparčiausiai augančių elektronikos komponentų produktų, paslaugų pramonės ir komerciniams elektroninių komponentų vartotojams ir įmonių skaičiavimo sprendimų platintojams.

YIC kartu su elektronikos gamintojais iš viso pasaulio siūlo įvairiapusį ir galingą gaminių asortimentą. Siūlomi integruotų grandinių (IC) puslaidininkiai, IGBT / FET moduliai, atmintis, diodas,
Tranzistorinis triodas, lygintuvai ir kiti elektroniniai komponentai. Mūsų produktų pasirinkimas iš šimtų pasaulinės klasės gamintojų sukurtas tam, kad gautumėte jums technologijas, kurių jums reikia kuriant savo dizainą.

Pristatykite

YIC profesionalus platinimas

YIC profesionalus platinimas

YIC yra tiekimo kanalo partneris su originaliais elektronikos gamintojais per pasaulinį tinklą, teikiantį naujus originalius elektronikos komponentus.
Profesionalaus platinimo IC prekės ženklas: VISHAY / IR, NXP, ON, INFINEON, ST, NS, Microsemi, XILINX, Analoginiai įrenginiai, ALTERA, Texas Instruments, Lattice, Broadcom, Maxim, ATMEL, Linear,
CYPRESS, FAIRCHILD, TOSHIBA, ACTEL, INTERSIL, Avago, PMC ir dar daugiau. IGBT / FETs „Moduls“ prekės ženklai: SEMICRON, EUPEC, MITSUBISHI, FUJI, POWEREX, IXYS, IR, ASTEC ir dar daugiau.

Programos

Mes teikiame specializuotus elektronikos komponentus ir žinias viso produkto gyvavimo ciklo metu. YIC tai daro sujungdamas klientus su tinkama technologija reikiamoje vietoje tinkamu laiku ir tinkama kaina.
Mes teikiame nepaprastą vertę klientams ir tiekėjams - geriausioms elektronikos komponentų platintojų kompanijoms pasaulyje - ir sujungiame juos naudodamiesi pirmaujančiomis įmonės paslaugomis.

Komponentų taikymas garso, automobilių, transliavimo, ryšių, kompiuterių, pramonės, prietaisų, apšvietimo, medicinos, variklių valdymo, saugos srityse.

 • Pasaulinė rinka

  Plačiame pasauliniame tinkle mūsų tiekiamų elektrolitinių komponentų sąrašas yra parduotas iš patikimų gamintojų ir platintojų visame pasaulyje neparduotų prekių. Galite įsigyti atsargų iš arčiausiai jūsų pasirinktos svetainės esančios vietos.
 • Autentiška ir garantija

  Visas YIC-Electronics.com produktas yra pagamintas iš patikimumo tarpininkų platintojų arba tiesiogiai iš komponentų gamintojų. Galite patikėti, kad kiekvienas produktas, kurį parduodame rinkoje, yra 100% naujas originalas ir garantija.
 • Sunku rasti dalių

  Vieno langelio, pilnų paslaugų pirkimas. Aukšta kokybė ir konkurencingos kainos. Sunku rasti, trūksta ir pasenusių komponentų. Mes išvardijame milijonus sunkiai randamų dalių iš patikimų šaltinių, kurias galima išsiųsti beveik nedelsiant.
 • Konkurencingos kainos

  Mes turime keletą žemiausių kainų, kurias rasite bet kur. Turint kelis sąrašus, greitai ir nesudėtinga palyginti kainas, gauti citatas ir bet kuriuo metu sudaryti internetinę užklausą.
 • Klientų aptarnavimas

  Mes turime klientų aptarnavimo agentų visame pasaulyje, pasirengusių padėti. Galite atsiųsti užklausą internetu arba telefonu arba atsiųsti RFQ į mūsų el. Laišką, mes laiku atsakysime į jūsų RFQ ar klausimus.
 • Pasirinkite YIC-Electronics.com

  YIC yra jūsų sujungtų grandinių elektroninių komponentų tiekėjas, palaikantis nedidelį užsakymų kiekį greitai ir greitai pristatant. Pasirinkę YIC, sutaupysite laiko ir pinigų, naudodamiesi garantija ir garantija. Jūsų geras tiekėjas - IC lustai ir IGBT moduliai.

Susisiekite su mumis

Bendrovės būstinė

Įmonės pavadinimas: YIC International Co Limited

Adresas:A5-B5 blokas Nr. 509, 5 / F „Sing Win“ gamyklos pastatas, Shing yip St 15-17, Kwun Tong, Kovlunas, Honkongas

 1. Banko informacija
 2. Užklausa
 3. Platinimo prekės ženklas
 4. Susisiekite su mumis el. Paštu