Namai > DUK

DUK

Greitasis meniu
Kas yra YIC-Electronics.com?
Kur yra „YIC International“?
Kaip naudotis „Part Search“ įrankiu?
Kokios tavo stipriosios linijos kortelės?
Kaip pateikti užsakymą?
Produkto puslapyje kainos nėra - ką man daryti?
Kokį gabenimo būdą gali palaikyti?
Kokius mokėjimo metodus siūlote?
Ar galiu gauti neto terminus?
Kokia yra jūsų parduodamų dalių garantija?
Ar galiu svetainėje sukurti naują papildomą informaciją?
Koks jūsų darbo laikas?

Kas yra YIC-Electronics.com?

YIC-Electronics.com priklauso „YIC International Co., Limited“. YIC-Electronics.com, kur galite greitai rasti elektroninius komponentus. Nuo pat veiklos pradžios 2008 m. Mes turime elektroninių komponentų inventorių. Bendrosios atsargos, kurių vertė viršija 460 000 vienetų, tiekiamos iš elektroninių komponentų gamintojų ir jų įgalioto atstovo. Visi šie produktai yra prieinami nedelsiant. Visoms dalims garantuojama 100% naujų originalių detalių su nepriekaištingomis funkcijomis garantija.

Kur yra „YIC International“?

Mes esame daugiau nei 28 profesionalų komanda, įsikūrusi Honkonge. YIC nuo 2008 m. Mes tikime: kokybė yra mūsų siela.
Kokios tavo stipriosios linijos kortelės?

Kaip naudotis „Part Search“ įrankiu?

Mes atlikome paiešką greitai ir lengvai bet kurioje mūsų svetainės vietoje. Bet kuriame aukščiausiame YIC-Electronics.com tinklalapyje tiesiog įveskite savo dalies numerį ir spustelėkite „Ieškoti“. Gausite rezultatų rinkinį, surasite ieškomą dalį. Tada galite internetu pateikti užklausą dėl kainos arba RFQ. Mūsų YIC sąlygų pardavimo partneris netrukus susisieks su jumis dėl kainos ir pristatymo el. Paštu.

Kokios tavo stipriosios linijos kortelės?

Mes specialūs IC lustų ir IGBT modulių elektronikos komponentų platintojui.
IC platinimo prekės ženklai: VISHAY / IR, NXP, ON, INFINEON, ST, NS, MICROSEMI, XILINX, analoginiai įrenginiai, ALTERA, TI, LATTICE, Broadcom, MAXIM, ATMEL, LINEAR, CYPRESS, FAIRCHILD, TOSHIBA, ACTEL, INTERSIL, AVAGO , PMC ir dar daugiau.
IGBT / FETs moduliai: SEMICRON, EUPEC, INFINEON, MITSUBISHI, FUJI, POWEREX, IXYS, IR, ASTEC ir dar daugiau.

Kaip pateikti užsakymą?

Pateikdami RFQ / citatą iš svetainės, užpildę formą su jūsų užklausų dalių sąrašu ir kontaktine informacija arba el. Paštu RFQ nurodykite Info@YIC-Electronics.com, mūsų pardavimai susisieks su jumis el. paštu su citata. Kai patvirtinsite pasiūlymą ar užsakymą, maloniai atsiųskite patvirtintą užsakymą arba patvirtinkite mūsų pardavimo naujienas su pristatymo informacija, mūsų pardavimo sąlygos išsiųs „Proforma“ sąskaitą faktūrą su banko informacija į tu. Nepamirškite nurodyti tikslaus detalės numerio, reikiamo kiekio ir gamintojo.

Produkto puslapyje kainos nėra - ką man daryti?

Galite siųsti RFQ / citatą (URL: https: // www. yic-electronics.com /RFQ-Quote.htm ) Kreipkitės internetu arba skambinkite mums arba rašykite el. Paštu Info@YIC-Electronics.com dar kartą patikrinti kainą ir atsargas. Mes jums pateiksime savo pasiūlymą kuo greičiau. Kai patvirtinsite užsakymą, atsiųsime jūsų sąskaitą faktūrą, kad galėtumėte sumokėti.

Kokį gabenimo būdą gali palaikyti?

Siunčiame visame pasaulyje naudodamiesi tarptautiniais kurjeriais, tokiais kaip DHL, „FedEx“, UPS, TNT ir EMS ar HongKong paštu. Paprastai naudosime DHL / FedEx. Taip pat galime naudotis kliento krovinių sąskaita. Įprastas pristatymo laikas yra 1-4 darbo dienos (paprastai 2-3 dienos), atsižvelgiant į paskirties vietą. Gali būti aptariami kiti gabenimo būdai. Mes siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius.
Išsamesnė informacija: URL: https: // www. yic-electronics.com /shipment-way.htm

Kokius mokėjimo metodus siūlote?

Mes priimame išankstinį mokėjimą pavedimu iš anksto už pirmąjį klientą. Mokėjimo būdai: pavedimas internetu / telegrafinis pervedimas (T / T) į mūsų HSBC sąskaitą, „Western Union“, „PayPal“ (kreditinė kortelė). Mes priimame kitą apmokėjimo būdą už specialųjį klientą. Grynasis terminas skirtas tik ilgalaikio bendradarbiavimo klientui.Apie banko mokesčius: Banko pavedimai banko pavedimais nuo USD 15.00 iki USD30.00, HK HSBC - HK HSBC, nereikia mokėti jokių mokesčių. Atminkite, kad mes priimame mokėjimą USD ir EURO, GBP, HKD.
Išsamesnė informacija: URL: https: // www. yic-electronics.com / mokėjimas-kelias.htm

Ar galiu gauti neto terminus?

Turime daugybę klientų, pradedant nuolatiniais pakartotiniais klientais ir baigiant vienkartiniais pirkėjais. Grynosios sąlygos gali būti pratęstos pakartojant klientus, jei pas mus bus sėkmingai mokėjimų istorija.

Kokia yra jūsų parduodamų dalių garantija?

Mes garantuojame kokybę 60 ar daugiau dienų, nes dalys buvo išsiųstos. Visos mūsų dalys turi savo atitikties sertifikatą, kuris garantuoja, kad dalys atitiks visas gamintojo specifikacijas. Visos dalys bus patikrintos ir įsitikins, kad prieš išsiunčiant bus pristatyta 100% nauja originali dalis. Jei gautos dalys neatitinka gamintojo formos, tinkamumo ir funkcijų specifikacijos, mes jas pakeisime arba grąžinsime pinigus. Mūsų politika yra tokia: Jei dalys atmetamos atliekant patikrinimą dėl nefunkcinių priežasčių, turite susisiekti su mumis per 15 darbo dienų ir paprašyti RMA. Jei gaminant, montuojant ar testuojant kyla kokių nors su dalimis susijusių nesklandumų ar problemų, susisiekite su mumis: Info@YIC-Electronics.com

Ar galiu svetainėje sukurti naują papildomą informaciją?

Galite sukurti ir naudoti „Mano paskyrą“, norėdami užsiregistruoti arba prisijungti ir svetainės puslapio viršuje. Čia rasite savo užklausų sąrašą ir redaguosite savo kontaktinę ir pristatymo informaciją.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie kainą, mes jums ją atsiųsime el. Paštu. arba atsiųskite mums el. laišką Info@YIC-Electronics.com

Koks jūsų darbo laikas?

Mūsų darbo laikas yra pirmadienis per penktadienį AM9: 30 --- PM11: 00 Šešt. AM10: 00–12:00 (Honkongo standartinis laikas)

Ačiū už palaikymą. Jei turite daugiau klausimų ar paklausimų, rašykite mums el. Paštu. Mūsų el. Pašto adresas: Info@YIC-Electronics.com