Namai > Siuntos kelias

Siuntos kelias

Mes galime pasiūlyti skubių siuntų pristatymo visame pasaulyje paslaugas, tokias kaip „DHLor FedEx“ arba „TNT“ arba „UPS“ ar „EMS / Air Mail“ kitas ekspeditorius, skirtus gabenti.

DHL / FedEx / TNT / UPS visuotinis vežimas


Pristatymo mokesčių nuoroda DHL.
1). Galite pasiūlyti savo greitojo pristatymo sąskaitą siuntimui, jei neturite jokios aiškios siuntimo sąskaitos, mes galime pasiūlyti savo sąskaitą iš anksto.
2). Naudokite mūsų sąskaitą siuntimui, siuntimo mokesčiams („ReferenceDHL“, skirtingose ​​šalyse kaina skiriasi.)
Siuntimo mokesčiai : (DHL nuoroda)
Svoris (KG) Kaina (USD)
0,00 kg – 1,00 kg 60,00 USD
1,00–2,00 kg 70,00 USD
2,00–3,00 kg USD 80,00
4,00–5,00 kg 90,00 USD
5,00–6,00 kg 100,00 USD
6.00–10.00 kg USD 120.00
10.00–20.00 kg 200,00 USD

* Kaina nurodyta pagal DHL. Dėl detalių mokesčių, susisiekite su mumis. Skirtingose ​​šalyse greiti mokesčiai yra skirtingi.
* Jei IC lustų užsakymas yra didesnis nei 1 000,00 USD per 1KG, mes galime palaikyti nemokamą pristatymą iš DHL / FedEx.

EMS

Mes taip pat galime pasiūlyti EMS gabenimui. Tai pigiau nei greitas pristatymas, tačiau pristatymo laikas yra ilgesnis nei greitas. Dažniausiai to prireiks 3–10 dienomis.
Dėl EMS mokesčių prašome susisiekti su mumis. EMS turi kitą būdą - „China Post“ („Air Mail“), kaina yra pigesnė, 0,5KG = USD 12,00, „Lead timemore“ nei „2Weeks“.
Paprastai nerekomenduojame naudoti EMS, mes patariame naudoti DHL / FedEx / TNT / UPS, kurie bus geresni, greičiausi ir saugiausi prekėms.

Kitas gabenimo būdas

„SF Express“ Azijai; „Chang-woo“ speciali oro linija Korėjai, „Aramexfor“ Artimųjų Rytų šalims. Kiti daugiau pristatymo būdas, susisiekite su mumis.
Mes taip pat galime išsiųsti prekes jūsų ekspeditoriui ar kitam tiekėjui, kad galėtumėte išsiųsti prekes kartu. Tai gali jums padėti sutaupyti siuntimo mokesčius arba jums bus patogiau.

Siuntimo detalės
Pristatymo informacija. Mums reikia gabenimo informacijos, įskaitant gavėjo įmonės pavadinimą (arba asmeninį), gavėjo vardą, kontaktinį numerį, adresą ir pašto kodą. Įsitikinkite, kad mums buvo suteikta ši informacija, kad galėtume greičiau suorganizuoti siuntą.
Pristatymo laikas
Pristatymo laikas DHL / UPS / FEDEX / TNT bus pristatomas per 2–4 dienas beveik visame pasaulyje.
Pareiga ir mokesčiai
Už tarptautinius užsakymus, visus papildomus vietinius mokesčius, rinkliavas, GST, tarifus ir rinkliavas turėtų būti atsakingi klientai. Dėl tarptautinio gabenimo sudėtingumo negalime pateikti jokių šių kiekių įvertinimo ir kainos, todėl iškilus problemoms ar klausimams, susisiekite su vietine muitinės stotimi. Kalbant apie deklaruotą pakuotės vertę, mes mielai vykdome jūsų norą, tiesiog nedvejodami susisiekite su mumis.
shipment
Prašome susisiekti su mumis. Siųskite visus paklausimus ar klausimus el. Paštu Info@YIC-Electronics.com
Mes galime jums padaryti viską, kas geriausia. Labai ačiū už palaikymą.