Namai > Privatumo politika

Privatumo politika

Dėkojame, kad lankėtės YIC-Electronics.com svetainėje. Mes gerbiame jūsų privatumą ir rimtai vertiname jūsų saugumą internete. Norėdami geriau apsaugoti jūsų privatumą, toliau pateikiame pranešimą, kuriame paaiškinama mūsų internetinės informacijos praktika ir pasirinkimai, kuriuos galite pasirinkti dėl jūsų informacijos rinkimo ir naudojimo būdo.

Kokia asmeninė informacija renkama ir kaip ji naudojama?
Mes renkame informaciją iš Svetainės vartotojų keliais skirtingais būdais, siekdami suteikti efektyvią, prasmingą ir pritaikytą apsipirkimo patirtį. Pavyzdžiui, mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją:
- Įrašykite ir greitai pateikite anksčiau pateiktą informaciją
- Padės greitai rasti informaciją, produktus ir paslaugas
- Sukurkite jums aktualų turinį
- Įspėjame apie mūsų naują informaciją, produktus ir paslaugas
Registracija ir užsakymas: Norėdami naudotis tam tikromis šios svetainės dalimis ar užsisakyti produktus, visi klientai turi užpildyti internetinę registracijos formą su asmenine informacija, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, jūsų vardą, lytį, pristatymo ir atsiskaitymo adresą (-us), telefoną numerį, el. pašto adresą ir kredito kortelės numerį. Be to, mes galime paprašyti jūsų gyvenamosios šalies ir (arba) organizacijos veiklos šalies, kad galėtume laikytis galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų. Ši informacija naudojama atsiskaitymams, užsakymų apdorojimui ir vidaus rinkodarai, taip pat norint susisiekti su jumis apie jūsų užsakymą ir mūsų svetainę.

El. Pašto adresai: keliose svetainės vietose galite įvesti savo el. Pašto adresą tokiais tikslais, įskaitant, bet tuo neapsiribojant: registraciją į nemokamus reklaminius pranešimus, prašymo pranešti apie naujų prekės ženklų ar gaminių stilių atsiradimą arba registraciją į mūsų el. Pašto informacinį biuletenį. Be to, bet koks dalyvavimas YIC-Electronics.com organizuojamuose reklaminiuose konkursuose yra visiškai savanoriškas ir reikalauja atskleisti kontaktinę informaciją, reikalingą pranešti nugalėtojams ir apdovanoti prizus. Savo svetainėje galime paskelbti konkursų nugalėtojų pavardes ir miestus.

Žurnalo failai: Kaip ir dauguma svetainių, svetainės serveris automatiškai atpažįsta interneto URL, iš kurio pasiekiate šią svetainę. Taip pat galime registruoti jūsų interneto protokolo (IP) adresą, interneto paslaugų teikėją ir datos / laiko antspaudą sistemos administravimui, užsakymų patikrinimui, vidaus rinkodarai ir sistemos trikčių šalinimo tikslams. (IP adresas gali nurodyti jūsų kompiuterio vietą internete.)

Produktų apžvalgos: prašome pateikti el. Pašto adresą ir vietą kartu su visų produktų apžvalgomis. Jūsų el. Pašto adresas bus laikomas privačiu, tačiau jūsų vietą matys kiti vartotojai. Visa kita asmeninė informacija, kurią pasirinkote pateikti kaip apžvalgos dalį, bus prieinama kitiems svetainės lankytojams.

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją šiais atvejais:
Vidaus naudojimas: Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją užsakymo apdorojimui ir klientų aptarnavimui. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją viduje rinkdami bendrą informaciją apie šios svetainės lankytojus, tobulindami svetainės turinį ir išdėstymą, tobulindami savo veiklą ir parduodami savo paslaugas bei produktus.

Bendravimas su jumis: Mes naudosime jūsų asmeninę informaciją bendraudami su jumis apie mūsų svetainę ir jūsų užsakymus. Visi klientai turi nurodyti el. Pašto adresą, kad galėtų susisiekti su YIC-Electronics.com dėl pateiktų užsakymų. Po to, kai jūs užsiregistruosite pas mus, mes galime atsiųsti patvirtinimo el. Laišką, taip pat prireikus su tarnyba susijusius pranešimus (pavyzdžiui, laikinai sustabdyti techninės priežiūros paslaugų teikimą.) Taip pat galite pateikti savo el. Pašto adresą ir paprašyti pranešimo, kai gausime naują prekės ženklą, produkto stilių ar produktą, arba norėdami prisiregistruoti gauti mūsų el. pašto informacinį biuletenį ir specialius pasiūlymus. Bet kuriuo metu galite atsisakyti būsimų el. Laiškų prenumeratos arba atsisakyti jų (daugiau informacijos žr. Toliau esančiame skyriuje „Atsisakymas / pataisymai“).

Mes niekam neparduodame, nenuomojame, neparduodame, ne licencijuojame ir kitaip niekam neatskleidžiame jūsų asmeninės ar finansinės informacijos.

Ar mano asmeninė informacija yra saugi?
Ši svetainė apima fizines, elektronines ir administracines procedūras, kad būtų apsaugotas jūsų asmeninės informacijos konfidencialumas, pavyzdžiui:
- Apsaugoti visas finansines operacijas, atliekamas per šią svetainę, naudojant „SSL“ (Secure Sockets Layer) šifravimą.
- Suteikti prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik tiems darbuotojams, kurie teikia tam tikras paslaugas.
- Bendradarbiavimas tik su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kurie, mūsų manymu, tinkamai saugo visą kompiuterio aparatūrą.
Nors mūsų verslas yra skirtas apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, atminkite, kad 100 proc. Saugumo šiuo metu nėra niekur, prisijungus ar neprisijungus.

Slapukai: kas jie yra ir kaip mes juos naudojame?
Žiniatinklio stebėjimo slapukas yra šiek tiek elektroninės informacijos, kurią svetainė ar žiniatinklio naršyklė gali patalpinti į jūsų kompiuterio standųjį diską tam, kad atliktų konkrečius darbus, pavyzdžiui, atsimintumėte apie jūsų pageidavimus ar pirkinių krepšelio turinį. Slapukai leidžia interneto svetainių operatoriams geriau pritaikyti apsilankymus svetainėje atsižvelgiant į lankytojo pageidavimus. Slapukų naudojimas internete tapo įprastu, ir dauguma pagrindinių svetainių juos naudoja.

„YIC-Electronics.com“ naudoja slapukus, kad padėtų sekti produktus, kuriuos įtraukiate į savo norų sąrašą ir savo krepšelį, kad galėtume suteikti patogesnę apsipirkimo patirtį. Galite būti tikri, kad nenaudojame slapukų jokiai informacijai apie kitas svetaines, kuriose galite lankytis, ar rinkti bet kokią papildomą asmeninę informaciją.

Nors dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus, paprastai galite pakeisti savo interneto naršyklės nuostatas, kad užblokuotumėte slapukus arba praneštumėte jums, kai jums siunčiamas slapukas.