Namai > Gamintojai > Virtium Technology Inc.
Virtium Technology Inc.

Virtium Technology Inc.

Request quote from

Prekės ženklo įvadas

- "Virtium" yra sprendimų prijungtas įterptųjų SSD ir pramoninių atminčių produktų tiekėjas. "OEM" pasitiki jų tinklų, ryšių, pramonės, pramogomis skrydžio metu, transporto, žaidimų ir mobiliųjų stebėjimo sistemų programomis. "Virtium" pasižymi tiek naujais sprendimais, tiek neprilygstamu tęstinumu palaikyti senus produktus, kurie atitinka klientų našumą, darbo krūvį ir produktų diegimo reikalavimus. "Virtium" yra žinomas kaip saugojimo ir atminties technologijų novatorius.
"Virtium" yra varomoji jėga, nuolat tobulinant įterptus SSD ir atminties modulius, kurie teikia pajėgumus, formos faktorius, išplėstinę temperatūrą, patobulinimus ir konfigūravimo patobulinimus, kurie padeda OEM sėkmingai konkuruoti. Kai kurios didžiausios pasaulyje įmonės yra ilgalaikiai "Virtium" klientai ir yra "Alcatel-Lucent", "Boeing", "DRS Technologies", "Emerson", "Freescale", "General Dynamics", "General Electric", "IBM", "Intel" ir "Radisys".
"Virtium" turi gilių žinių apie įterptųjų sistemų OEM ir rsquo; produktų nuoseklumo, didelio patikimumo, ilgalaikio tiekimo ir produktų naujovių poreikiai. "Virtium", siūlanti visą seriją saugojimo ir atminties produktų, yra viena iš pirmųjų, teikiančių pažangiausius sprendimus, kartu palaikydama kai kuriuos ilgiausius produkto gyvavimo ciklus pramonėje. "Virtium", bendradarbiavusio pardavimo palaikymo ir projektavimo proceso metu, tampa tikru partneriu su savo klientais, tenkinant specialius reikalavimus, pvz., Išplėstinę temperatūrą arba specialius bandymus, kuriuos gamintojai, kurie nėra susitelkę į įdėtąją rinką, negali pateikti.
"Virtium", įsikūrusi Pietinėje Kalifornijoje, yra privati ​​finansiškai stabilus technologijų kompanija, kuri per pastaruosius šešerius metus parodė pelningumą kiekvieną ketvirtį, o "Inc Magazine" yra viena iš 500 populiariausių privačių bendrovių. "Virtium" pasaulinės paskirties įrenginiai yra sertifikuojami pagal naujausius ISO 9001 ir AS9100 kokybės standartus, o įmonė veikia visoje Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje. Svarbiausia, kompanijos "infrastruktūra" yra optimizuota, kad klientams būtų teikiamos pramonės aukščiausios vertės sprendimai, padedantys OEM suprasti produktų suderinamumą ir kvalifikacijos iššūkius, susijusius su vartojimu pagrįstų produktų naudojimu.
Pasaulyje, kuriame yra prekių tiekėjai, "Virtium" išsiskiria aukštos kokybės, įterptųjų produktų, techninės pagalbos ir ilgiausių produktų gyvavimo ciklų deriniu.

produktas kategorija

Maitinimo šaltiniai - išoriniai / vidiniai (išorin(3 products)

Maitinimo šaltiniai - valdiklio montavimas(1,065 products)

Atminties kortelės, moduliai(369 products)

Integriniai grandynai (IC)(1 products)

  • (1 products)

Susiję su produktai