Namai > žinios > Indijos „Wistron“ gamykla „Riot“ buvo pertvarkyta arba iš naujo gauta „Apple“ užsakymų

Indijos „Wistron“ gamykla „Riot“ buvo pertvarkyta arba iš naujo gauta „Apple“ užsakymų

Praėjusių metų gruodį Wistrono pietinėje Indijos gamykloje įvyko darbuotojų riaušės. Dabar įmonė bendradarbiavo su „Apple“, kad užbaigtų gamyklos pertvarkymą. Taivano žiniasklaida citavo naujienas iš Indijos. Shen Qingyao, „Wistron“ generalinis direktorius ir „Wistron Intelligence“ generalinis direktorius, sakė, kad gamykla netrukus vėl pradės veikti.

Šaltinis Indijos mobiliųjų telefonų pramonėje Centrinei naujienų agentūrai sakė, kad „Wistron“ ir „Apple“ bendradarbiaujant siekiant ištaisyti riaušių gamyklos valdymą, „Apple“ gali iš naujo pateikti originalius „iPhone 12 Pro Max“ OEM užsakymus „Wistron“ Indijoje.

Wistronas gamino „Apple“ „iPhone“ gamyklą Narasapura pramoninėje zonoje Karnatakoje, Indijoje. Praėjusių metų gruodį darbo paslaugų įmonė delsė mokėti darbuotojams atlyginimus, todėl įvyko smurtinis incidentas, kuriame dalyvavo tūkstančiai gamyklą supančių darbuotojų. Galų gale buvo sugadinta dalis gamybos linijos, transporto priemonės ir biuro įranga, o gamybos linijoje buvo pavogtas „iPhone“, todėl buvo prarasti 400–500 milijonai rupijų.

Remiantis Karnatakos provincijos vyriausybės atliktu tyrimu, nors darbo paslaugų įmonės nemokėjimas darbuotojams buvo pagrindinė riaušių priežastis, „Wistron“ nevykdė savo pareigos valdyti ir prižiūrėti darbo paslaugų įmonę ir nevedė darbuotojų apskaitos. viršvalandžiai ir atlyginimas. Tas pats buvo nubaustas. Šis įvykis netgi sustabdė „iPhone 12 Pro Max“ užsakymus, kuriuos „Apple“ iš pradžių pavedė „Wistron“ gaminti Indijoje.

Siekdamas ištaisyti daugelį problemų Indijos gamykloje, Wistronas praėjusių metų pabaigoje atleido Taivano viceprezidentą, atsakingą už Indijos gamyklų verslo priežiūrą, ir tuo pačiu metu paskyrė buvusį Panamerikos gamybos generalinį direktorių ir „Wistron North America“. iš pradžių įkūrė mobiliųjų telefonų gamybos verslą Indijoje. Filialo prezidentas Xu Honggui reorganizuotas.

„The Times of India“ šiandien citavo Shen Qingyao, sakantį, kad nuo gruodžio riaušių bendrovė sunkiai dirbo, kad visapusiškai pagerintų ir išspręstų problemas bei pakeltų valdymo standartus. Visi darbuotojai laiku gauna visus atlyginimus ir įgyvendina naują įdarbinimo ir atlyginimų sistemą. , Siekiant užtikrinti, kad visi galėtų gauti teisingą atlyginimą ir pateikti teisingus atlyginimo dokumentus.

Shenas Qingyao sakė, kad įmonė visiems darbuotojams suteiks patobulintą mokymo programą, darbuotojai taip pat galės anonimiškai gauti informaciją per naują sistemą ir užduoti įmonei visus klausimus. Jis pridūrė: „Tikimės, kad operacijos bus atnaujintos“.

„Apple“ taip pat teigė, kad per pastarąsias 8 savaites „iPhone“ gamybos komanda ir nepriklausomi auditoriai bendradarbiavo su „Wistron“, siekdami užtikrinti, kad „Narassapura“ gamykloje būtų sukurtos reikiamos sistemos ir procesai. Baigtas išsamus taisymas ir tobulinimas. „Wistron“ taip pat reorganizavo dukterines įmones. Įdarbinimo komanda sustiprino darbuotojų mokymą ir palaikymą.