Namai > žinios > JAV, Japonijos ir Pietų Korėjos trišalės nacionalinės saugumo derybos aptars puslaidininkių tiekimo grandinės saugumą

JAV, Japonijos ir Pietų Korėjos trišalės nacionalinės saugumo derybos aptars puslaidininkių tiekimo grandinės saugumą

Pasak Juheng.com, vyresnieji pareigūnai iš trijų šalių Jungtinių Valstijų, Japonijos ir Pietų Korėja surengs derybas šeštadienį. Baltųjų rūmų pareigūnai spaudos konferencijoje sakė, kad trys šalys aptars puslaidininkių lustų trūkumą.

JAV Nacionalinė saugumo patarėjas Jake Sullivan šeštadienį vyks trišalį susitikimą Marylande su Japonijos nacionalinio saugumo sekretoriato Sekretoriumi "Shigeru Kitamura" ir Pietų Korėjos nacionalinio saugumo tarnybos XU Xun vadovu. Tai bus pirmieji aukšto lygio nacionaliniai saugumo derybos, vykstančios nuo JAV prezidento Bideno pareigos.

Ataskaitoje nurodyta, kad, be susijusių temų, tikimasi, kad trišalės derybos tarp Jungtinių Valstijų, Japonijos ir Pietų Korėjos apims pasaulinį lustų trūkumą. Kai kurie pareigūnai nurodė, kad "Jungtinės Valstijos, Japonija ir Pietų Korėja kapitonas raktas į puslaidininkių gamybos technologiją, todėl užtikrinsime šių jautrių tiekimo grandinių saugumą."


Kita vertus, Baltojo namo spaudos sekretorius Jen Psaki pasakė, kad Sullivan surengs susitikimą su smegenų deese, Baltųjų rūmų nacionalinės ekonomikos tarybos direktoriumi, sušaukti "Chip" gamintojus ir amerikiečių automobilių gamintojus aptarti tiekimo grandinės klausimus. Numatyta vyks balandžio 12 d.