Namai > žinios > TSMC: Šiuo metu nėra specialaus plano įkurti gamyklas Europoje

TSMC: Šiuo metu nėra specialaus plano įkurti gamyklas Europoje

Nors Europos Sąjunga šiuo metu pradeda puslaidininkių gamybos gaivinimo projektų seriją, TSMC atsakė, kad šiuo metu nėra plano įkurti fabriko Europoje.

Remiantis „eeNews“ vasario 16 d. Ataskaita, Europa svarsto išleisti milijardus ar net keliasdešimt milijardų eurų bandyti pagerinti lustų pramonės grandinės strateginę padėtį, tačiau vargu ar bet kurios ES šalies vidaus lustų gamintojai gamins pažangių technologijų lustus. . Todėl buvo sukurtas „Svarbus bendrų Europos interesų planas“ (IPCEI), siekiant sustiprinti mokslinius tyrimus ir plėtrą puslaidininkių srityje per vyriausybės subsidijas.

Japonija, Jungtinės Valstijos ir kitos šalys, siekdamos pritraukti pirmaujančias pasaulio liejimo įmones steigti gamyklas vietoje, įvedė atitinkamus vyriausybės skatinimo planus ir sulaukė įvairaus TSMC atsakymo.

Įkurta 1987 m., TSMC įkūrimo pradžioje gavo stiprią „Philips Semiconductors“ pagalbą. Jis jau seniai reikalauja „grįžti į Europą“, tačiau visada atidžiai stebėjo klausimą, ar steigti gamyklas ES.

Paklausta, ar TSMC rems Europos puslaidininkių gamybos gaivinimo planą, „TSMC Europe“ prezidentė Maria Merced sakė „eeNews Europe“: „Pastebėjome IPCEI ir kitas susijusias iniciatyvas. TSMC neatmeta jokios galimybės, tačiau šiuo metu nėra specialaus plano įkurti gamyklą Europoje “.

Europos puslaidininkių klientų pasaulinė svarba daugiausia sutelkta automobilių lustų srityje ir šiuo metu yra įstrigusi pasaulinėje automobilių lustų trūkumo krizėje. Nors GF ir kitos svarbios plokštelių gamybos įmonės turi gamyklas Drezdene, Vokietijoje, dauguma Europos plokštelių fabrikų nesiekia pažangiausio pasaulyje lygio, neviršijančio 10 nm, o tai yra svarbi IPCEI projekto pradžios priežastis.