Namai > žinios > "Sony Nagasaki" nauja gamykla "Fab5" pradeda veikti, ar masė gamina CMOS vaizdo jutiklius

"Sony Nagasaki" nauja gamykla "Fab5" pradeda veikti, ar masė gamina CMOS vaizdo jutiklius

Balandžio 20 d., "Sony Semiconductor Solutions Corporation" ("Sony Puslaidingu Solutions Corporation") paskelbė pranešimą, kuris prasideda nuo 2021 m. Balandžio mėn. Nagasaki TEC gamyklos gamybos linija pradėjo operacijas. "Nagasaki" technologijų centras yra gamybos centras pagal "Sony" puslaidininkių gamybos korporaciją (Sony puslaidininkių gamybos korporacija). Naujas gamykla yra pavadinta "FAB5" ir bus naudojama CMOS vaizdo jutiklių masinei gamybai.


Remiantis ataskaitomis, NAGASAKI TEC yra "Smary Image" vaizdo jutiklių gamybos centras, kuris yra pagrindinė "Sony" įvaizdžio ir jutiklių sprendimų verslo produktų linija. Žvelgiant į ateitį, "Sony" puslaidininkiniai sprendimai planuoja išplėsti FAB 5 gamybos įrenginius pagal rinkos tendencijas ir toliau stiprinti CMOS vaizdo jutiklių gamybos infrastruktūrą, kad "Sony" gali toliau teikti CMOS vaizdo jutiklius su puikia vaizdo kokybe ir dideliu našumu , daugiausia naudojama besivystančioje išmaniojo telefono kameros rinkoje.

Remiantis duomenimis, "Sony" puslaidininkių gamybos įmonė yra 100% valdoma "Sony" puslaidininkių sprendimų. Jos pagrindinis verslas yra puslaidininkių projektavimas, kūrimas, gamyba ir klientų aptarnavimas. Jos Nagasaki technologijų centras buvo įkurtas 1987 m. Gruodžio mėn. Ir baigėsi 2021 m. Balandžio 1 d. Dienos darbuotojų skaičius yra apie 2 900 (įskaitant laikinus darbuotojus); "Fab 5" šiuo metu yra apie 48 000 kvadratinių metrų statybos plotą ir 10 000 kvadratinių metrų (5000 kvadratinių metrų x 2 aukštų). Jis daugiausia gamina CMOS vaizdo jutiklius.

Pagal ankstesnes ataskaitas, 2015 m. Spalio mėn. "Sony" paskelbė savo puslaidininkių verslo atkūrimą ir naujos įmonės sukūrimą "Sony Semiconductor Solutions Corp" ("Sony Semiconductor Solutions Corp."), kuri daugiausia dėmesio skiriama vaizdo jutikliams.