Namai > žinios > SK Hynix padidina investicijas į užsienio steigimo įmones

SK Hynix padidina investicijas į užsienio steigimo įmones

SK Hynix, antra pagal dydį pasaulyje atminties lustų gamintojas, didina savo investicijas į užsienio steigimo įmones.

"BusinessKorea" pažymėjo, kad SK Hynix investavo į galimas verslo galimybes keliose srityse, įskaitant puslaidininkių lustų dizainą, EUV litografijos procesą, medžiagas į programinės įrangos kūrimą ir autonominius transporto priemonių jutiklius.

Praėjusiais metais kompanijos, tokios kaip SK Hynix ir Saudo Aramco investavo papildomą 6 60 milijonų JAV dolerių. Suprantama, kad "Sifive" suteikia nemokamą RISC-V su nepriklausomomis nuosavybės teisėmis bandant nutraukti rankų monopolį rinkoje.

Praėjusiais metais SK Hynix investavo į atmintinę, didelio masto saugojimo kompiuterių kūrėjas. Bendrovės technologija gali įveikti saugojimo skaičiavimo apribojimus ir teikti greitesnį duomenų apdorojimo greitį dirbtiniam intelekto (AI) pramonei.

Be to, SK Hynix investavo apie 1,2 mlrd. Laimėjo JAV paleidimo įmonėje "InPria" 2019 m. Rugpjūčio mėn., Kuri daugiausia gamina EUV procese naudojamus fotorezės medžiagas. Pradedant antroje šių metų pusėje, SK Hynix pradės taikyti EUV litografijos technologiją, kad gamintumėte DRAM.