Namai > žinios > "Reuters": "Intel" pakartojo, kad "Chip" tiekimo trūkumas gali trukti kelerius metus

"Reuters": "Intel" pakartojo, kad "Chip" tiekimo trūkumas gali trukti kelerius metus

"Intel Ceo Pat Gelsinger" pirmadienį sakė, kad pasaulinė puslaidininkių trūkumo problema gali būti išspręsta. Ši problema lėmė kai kurių automobilių gamybos linijų ir kitų sričių, įskaitant vartotojų elektroniką, uždarymo.


"Reuters" pranešė, kad "Gelsinger" įsikūrė internetinėje konferencijoje tarptautiniame kompiuteryje rodo, kad epidemijos metu studijavimo ir darbo tendencija sukėlė sprogstamąjį augimą puslaidininkių paklausos ir padarė didžiulį spaudimą pasaulinei tiekimo grandinei.

"Nors pramonė ėmėsi priemonių naujausiais apribojimais spręsti, ekosistema vis dar gali užtrukti kelerius metus, kad išspręstų liejimo pajėgumų, substrato ir komponentų trūkumo problemas." Gelsinger sakė.

Be to, "Gelsinger" sakė "Intel" planuoja plėsti savo verslą į kitus JAV regionus ir Europą užtikrinti pasaulinės puslaidininkių tiekimo grandinės tvarumą ir saugumą. "

Pranešama, kad gelsinger sakė interviu su Vašingtono paštu balandžio viduryje, kad lustų trūkumas bus "kelerius metus" palengvinti. "Intel" planuoja pradėti lustus per 6-9 mėnesius, kad būtų išspręsta lustų trūkumas JAV automobilių gamyklose. problema.

Bendrovė paskelbė kovo šiais metais, kad būtų investuoti 20 milijardų JAV dolerių statyti du visiškai naujų fabs Arizona, JAV. Ji taip pat sukurs specialų "liejyklų aptarnavimo skyrių" gaminant traškučius išorinių puslaidininkių įmonių.