Namai > žinios > Korėjos žiniasklaida: "Samsung" ir "SK Hynix" atsisakė dalyvauti Korėjos Pim Chip projekte

Korėjos žiniasklaida: "Samsung" ir "SK Hynix" atsisakė dalyvauti Korėjos Pim Chip projekte

"Samsung Electronics" ir "SK Hynix" atsisakė dalyvauti preliminarioje Pietų Korėjos vyriausybės peržiūroje naujos kartos atminties apdorojimo (PIM) projektui.


Korėjos žiniasklaida Thelec pranešė, kad Mokslo ir IKT ministerija ir prekybos, pramonės ir energetikos ministerija atrinko Pim Ai puslaidininkių kaip nacionalinio projekto, ir Korėjos Informacijos ir komunikacijos technologijų planavimo ir vertinimo (IITP) planuoja vykdyti projektą nuo birželio iki liepos mėn. Preliminari apžvalga. Jei projektas perduoda peržiūrą, jis bus pradėtas iki metų pabaigos ir gaus 992,4 mlrd. Finansavimą nuo 2022 iki 2028 m.

IITP pareigūnas su žiniomis apie projektą sakė, kad jie tikėjosi, kad projektas yra sunku iš anksto, nes pagrindinės saugojimo įmonės "Samsung Electronics" ir "SK Hynix" atsisakė tiesiogiai dalyvauti projekte ir dalyvavo tik kaip Valdymo komiteto nariai.

Kitas susipažinęs su šiuo klausimu asmeniu sakė, kad abi bendrovės turi mažai motyvacijos dalyvauti projekte, nes jie taip pat turi galimybę plėtoti tokius saugojimo puslaidininkius.

Be to, žmonės susipažinę su šiuo klausimu pridūrė, kad dvi bendrovės nenori vyriausybė įsikišti į tokių žetonų plėtrą. Palyginti su milijardais dolerių, investuotų į "Samsung" ir "SK Hynix" mokslinius tyrimus ir plėtrą, projekto biudžetas yra mažas.

Pranešama, kad PIM sujungia AI procesorių ir atmintį. Tai skiriasi nuo tradicinės von Noumann struktūros, kurioje CPU ir atminties keitimo duomenys yra vienas su kitu. Kadangi atmintis apdoros duomenis savaime, tai labai sutaupys energijos suvartojimą ir sutrumpintų apdorojimo laiką.