Namai > žinios > IC įžvalgos: tikimasi, kad automobilių puslaidininkiniai pardavimas padidės 25% metų per metus šiais metais

IC įžvalgos: tikimasi, kad automobilių puslaidininkiniai pardavimas padidės 25% metų per metus šiais metais

Automobilių puslaidininkių rinka nuolat augo nuo 1998 m., Tačiau praėjusiais metais pardavimai šioje rinkoje sumažėjo 3%, ir tikimasi, kad automobilių puslaidininkių rinka šiais metais sumažės daugiau nei 25%.


IC įžvalgos, gerai žinoma puslaidininkių analizė organizacija, atnaujino birželio leidimas Makleans ataskaitos. Pasak pagrindinių puslaidininkių produktų tipų ir galutinių reikmėms (kompiuteriai, ryšiai, vartotojų, automobilių, pramonės ir vyriausybės / karinės), ji prognozuoja puslaidininkių detales iki 2025 m. Subkrito augimas.


Pirmiau minėta diagrama rodo, kad nuo 1998 m. Tik automobilių ir ryšių terminalų naudojimo segmentai padidino savo rinkos dalį. Spręsta sprogstamasis pasaulinės pažangiųjų telefonų paklausos augimas, ryšių rinkos dalis beveik padvigubėjo nuo 18,5% 1998 m. Iki 35,0% 2020 m.

Automobilių puslaidininkių rinkos dalis padidėjo nuo 4,7% 1998 m. Iki 8,7% 2019 m., Praėjusiais metais epidemijos metu sumažėjo iki 7,5%. Tačiau istoriškai automobilių dalis visoje puslaidininkių rinkoje niekada viršijo 9,0%, o ryšių rinkos dalis pasiekė 2013 m. - 37,2%. 2020 m. Ryšių lauko puslaidininkių rinka bus 4,7 karto didesnė už automobilių puslaidininkių.

Daugeliu atvejų automobilių puslaidininkiai sudaro tik nedidelę dalį viso pardavimo puslaidininkių tiekėjų (TSMC, didžiausia pasaulyje liejykla, ir automobilių paraiškos niekada sudarė daugiau nei 5% savo pardavimų.) Paprastai automobilių puslaidininkių gamyba paprastai daro Nereikalauti sudėtingų technologijų - -mano ne atminties automobilių puslaidininkių ir toliau turi būti gaminami 8 colių plokštelės, tačiau automobilių lustai reikalauja griežtų bandymų, kad būtų užtikrintas jų patikimumas ir reikalauja lustų gamintojų įsipareigoti patenkinti klientų ilgalaikius tiekimo reikalavimus. Taip pat verta paminėti, kad automobiliai yra labai sunkūs derybose ir turi tvirtą poziciją, o automatinio lusto kūrėjo pelnas kitame gale yra gana menkas.

Nepaisant dabartinio automobilių drožlių trūkumo, vidutinė daugelio automobilių puslaidininkinių produktų pardavimo kaina išliko gana stabili. Pavyzdžiui, praėjusiais metais vidutinė pardavimo kaina iš automobilių specifinių puslaidininkių buvo 0,96 JAV dolerių (15% mažesnė už bendrą specialios paskirties puslaidininkių rinkos pardavimo kainą pernai), o tai buvo tik 0,95 JAV dolerių 2021 m. . Vidutinė automobilių specifinių puslaidininkių pardavimo kaina 2021 m. Pirmame ketvirtyje yra mažesnė nei 2020 m.

Daugelis naujausių konsultacijų antraštės puslaidininkių pramonėje sutelktas į automobilių lustų trūkumą. Tačiau, atsižvelgiant į savo santykinai mažą mastą, tikimasi, kad didelė automobilių segmento segmento rinkos augimas neturėtų žymiai padidinti visos puslaidininkių rinkos augimo tempą šiais metais. Iš tiesų, automobilių puslaidininkių rinka išaugo 23% per pirmąjį šių metų ketvirtį, kaip ir pasaulinės puslaidininkių rinkos augimo tempas.