Namai > žinios > „Huawei“ paduoda JAV FCC: bendrovės antraštė „grasinti nacionaliniam saugumui“ yra antikonstitucinė

„Huawei“ paduoda JAV FCC: bendrovės antraštė „grasinti nacionaliniam saugumui“ yra antikonstitucinė

Remiantis „Bloomberg“ ir „Dow Jones Financial News“ vasario 9 d. Pranešimais, „Huawei“ pareiškė, kad D.Trumpo administracijos sprendimas pernai ją pavadinti „grėsmingu nacionaliniam saugumui“ buvo prieštaraujantis Konstitucijai ir pakenkė JAV pramonei.

Vasario 8 d., JAV rytų laiku, „Huawei“ pateikė ieškinį dėl Federalinės ryšių komisijos (FCC), nurodydama „Huawei“ kaip grėsmę nacionaliniam saugumui. Naujo Orleano apeliaciniame teisme pateiktame ieškinyje dėl penktosios grandinės „Huawei“ pareiškė, kad FCC praėjusių metų gruodžio 11 d. Pareiškimas buvo savavališkas ir savavališkas, peržengė savo įgaliojimų ribas ir pažeidė federalinį taisyklių priėmimo procesą, dėl kurio reikėjo peržiūrėti FCC praėjusį gruodį. JAV vyriausybės nutarimas ir galutinis sprendimas. Nutarime nustatyta, kad „Huawei“ kelia grėsmę JAV nacionaliniam saugumui ir neleido JAV telekomunikacijų operatoriams naudoti milijardų dolerių lėšų „Huawei“ pagamintai telekomunikacijų įrangai įsigyti.

„Huawei“ taip pat tvirtino, kad FCC trūksta „svarių įrodymų“ ir nesuteikė įmonei galimybės apsiginti prieš priimant reglamentus.

Tai yra naujausias „Huawei“ iššūkis daugeliui JAV per pastaruosius metus atliktų veiksmų. "Šis užsakymas gali paveikti visos telekomunikacijų pramonės ekonominius interesus, įskaitant gamintojus, galutinius vartotojus ir paslaugų teikėjus įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip internetas, koriniai ir fiksuotieji telefonai ir panašios telekomunikacijų programos." „Huawei“ nurodė kaltinamajame akte.

Verta paminėti, kad likus kelioms valandoms iki „Huawei“ ieškinio pateikimo Ren Zhengfei interviu sakė: „Prekyba naudinga abiem šalims, o ne tai, kuri šalis vienašališkai gauna naudos ... Manau, kad naujoji JAV vyriausybė taip pat pasvers šį susidomėjimą. Apsvarstykite, kokia politika turėtų būti naudojama. Mes vis dar tikimės, kad galėsime nusipirkti didelius kiekius amerikietiškų prietaisų, dalių, mašinų ir įrangos, o Amerikos kompanijos taip pat gali vystytis kartu su Kinijos ekonomika. "Jis taip pat sakė, kad Bidenas yra kviečiamas jį pakviesti bendrauti.

Kol kas Bideno administracija nėra aiškiai išsakiusi savo pozicijos dėl „Huawei“. Praėjusio mėnesio posėdyje prezidento Bideno paskirta prekybos sekretorė Gina Raimondo pažadėjo apsaugoti Jungtines Valstijas nuo Kinijos grėsmių technologijoms, tačiau ji atsisakė žadėti ateityje išlaikyti Prekybos ministerijos šantažą prieš „Huawei“. Sąrašas.