Namai > žinios > Globalwafers ir GlobalFoundries pasirašo 800 milijonų JAV dolerių bendradarbiavimo susitarimą

Globalwafers ir GlobalFoundries pasirašo 800 milijonų JAV dolerių bendradarbiavimo susitarimą

Birželio 8 d. Silicio plokštelės gamintojas "Globalwafers" paskelbė, kad jis pasirašė 800 mln. . 8 colių sosi plokštelė Peters esamų Fab.


Remiantis ataskaitomis, "Missouri" gamykloje gaminami 12 colių soi plokštelės bus naudojamos "GlobalFoundries" pažangiausiu "Fab 8 Fab" Maltoje, Niujorke, taip pat bus naudojami 8 colių sojos plokštelės, pagamintos Misūrio gamykloje GlobalFoundries. Jos Fab 9 Waffer Fab Vermonte atitinka sparčiai didėjančią paklausą globalsfoundries "pažangiosios RF technologijos paraiškose, pvz., 5G išmaniuosiais telefonais, belaidžiais ryšiais, automobilių radarais ir kosmoso technologijomis.

Globalwafers pažymėjo, kad visos šio ilgalaikio bendradarbiavimo susitarimo per ateinančius kelerius metus tikimasi, kad bus beveik 210 mln. JAV dolerių, kad išplėstų "Globalwafers" Misūrių fab pajėgumus. Tikimasi, kad 12 colių SOI plokštelių gamybos linija bus baigta šių metų ketvirtuoju ketvirčiu.

Pranešama, kad norint patenkinti klientus ir nuolatinį pasaulinio kompiuterio lustų paklausos augimą, pasauliniai patogumai investuos iki 1,4 mlrd. JAV dolerių, kad padidintų gamybos pajėgumus 2021 m., Todėl reikia daugiau aukštyn panaikinimo, siekiant palaikyti augimą.

Globalwafers yra vienas iš pagrindinių 8 colių SOI plokštelių gamintojų, taip pat esamas ir ilgalaikis tiekėjas GlobalFoundries 8 colių SOI Wafers. 2020 m. Vasario mėn. "GlobalFoundries" ir "Globalwafers" paskelbė apie savo ketinimą glaudžiai bendradarbiauti ir žymiai išplėsti esamą 12 colių SOI vaflių gamybos pajėgumus. Šis laikas buvo paskelbtas taip pat simbolizuoja, kad jų bendradarbiavimas buvo svarbus žingsnis į priekį. .

GlobalFoundries generalinis direktorius Tomas Caulfield sakė, kad "GlobalFoundries" vadovauja ir pagreitina JAV puslaidininkių gamybos pramonę ir padidina gamybos pajėgumus, kad patenkintų pasaulinę lustų poreikį. Xu Xiulan, pirmininkas ir generalinis direktorius Globalwafers, išreiškė lūkesčius, kad "Globalwafers" 12 colių SOI plokštelės gamybos bandymo linija gali patekti į bandomąją gamybą šiais metais ir pagreitinti tarp globalių globalių ir globalių globalių bendradarbiavimą.