Namai > žinios > Tikėtis stiprių nešiojamųjų kompiuterių užsakymų Q3, PCB gamintojai gali pradėti riedimus

Tikėtis stiprių nešiojamųjų kompiuterių užsakymų Q3, PCB gamintojai gali pradėti riedimus

Pasak pramonės šaltinių, PCB gamintojai yra optimistiški dėl tvirtos tvarkos impulsų už nešiojamųjų kompiuterių antrąjį pusmetį. Tuo pačiu metu, atsižvelgiant į tai, kad į viršų materialinės kainos greičiausiai pakils tęsiamo trūkumo kontekste, jie planuoja atnaujinti savo citatos reguliariai.

Pirmiau minėtas asmuo pasakė "elektroninius laikus", kad nors jie yra susirūpinę dėl klientų viršijimo, PCB gamintojai vis dar yra optimistiški, kad nešiojamųjų kompiuterių klientai nekoregavo savo inventoriaus lygių ir užsakymų, o užsakymo pateikimo momentas vis dar yra stiprus. Nešiojamojo kompiuterio piko sezonas bus toks pat kaip ir ankstesniais metais. Atvyksta į trečiąjį ketvirtį, pareikšti didelį paklausą.

Pramonės insider pabrėžė, kad, kadangi vis dar nėra jokio ženklo lėtėjimo į terminalo nešiojamojo kompiuterio paklausą, klientai išlaikė tvirtą vežimo impulsą PCB produktams visų specifikacijų, ypač aukštos klasės HDI lentos ir daugiasluoksnės standžios lentas, paskatinant PCB tiekėjams dirbti viršvalandžius, kad atitiktų laivybos planą.

Kalbant apie citatos, įgyvendinus pirmąjį kainų padidėjimo etapą anksčiau šiais metais, dauguma nešiojamųjų kompiuterių PCB gamintojų nenori vėl padidinti kainas per trumpą laiką, bet jei į viršų materialinės kainos padidės, jie bandys derėtis dėl konkrečių citatos koregavimų klientai.