Namai > žinios > ASE aktyviai dirba elektromobilių srityje, o automobilių galios keitimo moduliai buvo gaminami masiškai

ASE aktyviai dirba elektromobilių srityje, o automobilių galios keitimo moduliai buvo gaminami masiškai

Remiantis naujausia Taivano žiniasklaidos centrinės naujienų agentūros ataskaita, pagrindinė pakavimo ir bandymų bendrovė „ASE Investment and Control“ aktyviai diegia naujas energiją naudojančias transporto priemones ir elektrines transporto priemones. Remiantis rinkos šaltiniais, jos antrinė įmonė „USI“ įvedė naujus energinių transporto priemonių galios valdiklius ir aušinimo sistemas ir iš eilės išlaikė užsienio klientų sertifikatus. Elektrinių transporto priemonių galios keitimo moduliai buvo gaminami masiškai.

Remiantis duomenimis, „ASE Investment Control“ yra bendra ASE ir „Sipin“ įmonė. ASE yra pirmaujanti puslaidininkių pakuočių ir bandymų gamybos paslaugų įmonė pasaulyje. Tai suteikia puslaidininkių klientams, pradedant mikroschemų testavimu iš priekio ir plokštelių zondų testavimu, baigiant pakuočių, medžiagų ir gatavų produktų bandymais. Vieninga paslauga.

„USI“ yra jos dukterinė įmonė ir turi daugiau nei 30 metų patirtį automobilių pramonėje, teikdama išsamius DMS sprendimus ir pasaulines gamybos paslaugas. Šiuo metu jo automobilių elektronikos gaminiuose daugiausia yra įtampos reguliatoriai, lygintuvai, variklių valdikliai, išorinis LED apšvietimas, IEPB (integruotas elektrinis stovėjimo stabdys), valdymo įrenginiai arba valdymo skydai, skirti transporto priemonės informacijai ir pramogų informacijai.

2020 m. Lapkričio mėn. Užsienio žiniasklaida pranešė, kad ASE pateko į „Sony“ automobilių CMOS vaizdo jutiklio tiekimo grandinę ir yra antroji gamintoja, patekusi į „Sony“ automobilių CMOS vaizdo jutiklio atsarginę tiekimo grandinę.

Įėjimas į „Sony“ CMOS vaizdo jutiklio atsarginę tiekimo grandinę reiškia, kad ASE gaus daug „Sony“ vaizdo jutiklių pakuočių ir bandymų užsakymų. Užsienio žiniasklaida pranešime minėjo, kad ASE įsteigs naują verslo padalinį, kuris tvarkys CMOS vaizdo jutiklių užsakymus iš „Sony“.

Nuo 2020 m. Trečiojo ketvirčio dėl nedidelių plokštelių gamybos pajėgumų daugelis pakavimo ir bandymo gamyklų, įskaitant „ASE Investment Holdings“, „KYEC“ ir kt., Taip pat sugriežtino gamybos pajėgumus dėl labai išaugusios pakuočių ir bandymų paklausos, kurias sukelia plokštelės produkciją, taip pat lėmė jų veiklą. Pajamos sparčiai augo.

2020 m. ASE konsoliduotos pajamos siekė 476,997 mlrd. Juanių (NTD, tas pats žemiau), tai yra 15,44% daugiau nei 2019 m., Tai yra rekordinis aukštumas nuo įmonės įkūrimo, veiklos grynasis pelnas siekė 34,878 mlrd. Juanių, o grynasis pelnas priskirtinas patronuojančios bendrovės akcininkų buvo 27,594 mlrd. juanių. , Palyginti su praėjusiais metais, padidėjo 63,7%, grynasis pelnas, tenkantis vienai akcijai, atskaičius mokesčius, buvo 6,47 juanio, geresnis nei analitikų lūkesčiai - 5,8 juanio, taip pat rekordiškai didelis.

Padalinus iš verslo, praėjusių metų puslaidininkių pakavimo ir bandymų pajamos siekė 280,297 mlrd. Juanių, o elektroninės liejyklos paslaugos - 204,723 mlrd. Juanių ir pasiekė naujas aukštumas.