Namai > žinios > „ARM“ įkūrėjas: „Graphcore“, palaikomas „Microsoft“, priešinasi „Nvidia“ įsigijimui ARM

„ARM“ įkūrėjas: „Graphcore“, palaikomas „Microsoft“, priešinasi „Nvidia“ įsigijimui ARM

Pagrindinis „ARM Holdings“ narys neseniai atskleidė, kad prieš „Nvidia“ nusipirkus britų lustų gamintoją už 40 milijardų dolerių, „Microsoft“ palaikomas „Graphcore“ pareiškė didelį pasipriešinimą. Interviu CNBC Hermannas Hauseris (Hermannas Hauseris), padėjęs įkurti ARM 1990 m., Pareiškė, kad „Graphcore“ priešinosi sandoriui „pagrindinėje nuomonėje“, pateiktoje JK konkurencijos ir rinkos tarnybai.


Hauseris sakė: „Jei„ Nvidia “gali sujungti ARM ir„ Nvidia “dizainus toje pačioje programinėje įrangoje, tai reiškia, kad tokios įmonės kaip„ Graphcore “yra uždarytos pardavėjo rinkoje ir užmezga glaudžius ryšius su„ ARM “. Per Hauserio rizikos kapitalo įmonę „Amadeus Capital“ jis yra vienas iš svarbiausių „Graphcore“ investuotojų.

„Nvidia“ planuoja įsigyti ARM iš Japonijos programinės įrangos milžinės „SoftBank“, bendrovės atstovas spaudai trečiadienį sandorį apibūdino kaip „palaikančią konkurenciją“. ARM iš karto neatsakė į CNBC prašymą pakomentuoti. „Graphcore“ ir CMA atsisakė komentuoti. Tačiau „Graphcore“ generalinis direktorius Nigelis Toonas gruodžio mėnesį CNBC sakė, kad „Graphcore“ manymu, sandoris buvo antikonkurencinis.