Namai > Gamintojai > WeEn Semiconductors Co., Ltd
WeEn Semiconductors Co., Ltd

WeEn Semiconductors Co., Ltd

Request quote from

Prekės ženklo įvadas

- "WeEn Semiconductors Co., Ltd" yra pasaulinė bendra įmonė tarp "NXP Semiconductors N.V." ir "Beijing JianGuang Asset Management Co Ltd" ("JAC Capital"). "WeEn Semiconductors" buvo oficialiai atidarytas 2016 m. Sausio 19 d., O verslo ir operacijų centras įsikūręs Šanchajuje, Kinijoje. WeEn Semiconductors yra registruotas Nančango mieste, kuris yra sostinė Jiangxi provincijoje, Kinijoje. Ji visiškai valdo dukterines įmones ir filialus Jilin mieste bipoliniam gamybai, Šanchajuje ir Jungtinėje Karalystėje už MTTP ir gamybinę paramą Honkongo pardavimų veikloje ir daugelyje kitų šalių atitinkamai už pardavimus ir klientų aptarnavimą.
"WeEn" yra pagrindinis puslaidininkių pramonės veikėjas, kuris sujungia pažangias bipolines energijos technologijas ir didelį "JAC Capital" šaltinį Kinijos gamybos pramonėje ir platinimo kanaluose, siekdamas sutelkti dėmesį į visą pirmaujančių pramonėje bipoliarinių galios produktų, įskaitant silicio valdomus lygintuvus, portfelį, galios diodai, aukštos įtampos tranzistoriai, silicio karbidas, plačiai naudojami automobilių, telekomunikacijų, kompiuterių ir buitinės elektronikos srityse, pažangiosios buitinės technikos, apšvietimo ir galios valdymo rinkose. Siekiama padėti klientams pasiekti didesnį rentabilumą ir gamybos efektyvumą bei prisidėti prie Kinijos ir pasaulinės intelektualios gamybos plėtros.
"NEXP Bi-Polar Division" produktų portfelis (diodai, tiristoriai ir tranzistoriai) buvo perkeltas WeEn Semiconductors (2017 m. Sausio 19 d.).

produktas kategorija

Diskretiniai puslaidininkiniai gaminiai(903 products)

Integriniai grandynai (IC)(3 products)

  • (3 products)

Susiję su produktai