Namai > Gamintojai > VersaLogic Corporation
VersaLogic Corporation

VersaLogic Corporation

Request quote from

Prekės ženklo įvadas

- Pagerėjęs savo reputaciją dėl labai aukštų patikimumo produktų ir aukščiausios kokybės paslaugų, 35 metų nuoseklumo istorija uždirbo "VersaLogic" reputaciją kaip labiausiai patikimos įmontuotą kompiuterio kompaniją. "VersaLogic" teikia naujausius įterptus kompiuterius kartu su ekspertų technine pagalba kritinėms rinkoms, tokioms kaip medicinos ir gynybos pramonė.
Ar jūsų projekto sėkmė priklauso nuo įterpto kompiuterio? Sužinokite, kodėl "OEM" visame pasaulyje "VersaLogic" pasitiki savo svarbiausių įrenginių ir įrenginių viduje.
"VersaLogic" siūlo platų visuotinių lentos kompiuterių (SBC) asortimentą. Šie savarankiški kompiuteriai yra lygiaverčiai staliniams kompiuteriams, tačiau mažesniame, patikimesname ir patikimesniame paketuose. Dauguma jų turi standartines įvesties ir išvesties, pvz., Klaviatūros, USB, vaizdo, Ethernet ir kt.
"VersaLogic" įterptiniai kompiuteriai yra skirti labiausiai reiklėms programoms. Iš labai mažų (kredito kortelių dydžio) iki standartinių PC / 104 ir EBX dydžio lentų, jų x86 suderinami kompiuteriai naudojami, kai tikrinamas patikimumas. Jie klestės griežtose aplinkose, įskaitant temperatūros kraštutinumus (nuo -40 iki + 85 ° C), šoką, vibraciją ir drėgmę.
Visi "VersaLogic" kompiuteriai yra suderinami su x86, naudojamos standartinės "Windows" arba "Linux" operacinės sistemos ir jūsų žinomos kūrimo priemonės, skirtos programoms kurti. "VersaLogic" naudojamas kritinių projektų medicinoje, gynyboje, kosminėje erdvėje ir pramonės automatizavimo srityje, stovi už kiekvienos parduodamos plokštės ir palaiko apdovanojimus teikiamą techninę paramą. Daugiau informacijos rasite skirtuke "Įmonės informacija".

produktas kategorija

Įterptosios Kompiuteriai(537 products)

Plėtros lentos, rinkiniai, programuotojai(1 products)

Dėžės, dėžės, stalčiai(2 products)

Susiję su produktai