Namai > Gamintojai > Socle Technology Corporation
Socle Technology Corporation

Socle Technology Corporation

Request quote from

Prekės ženklo įvadas

- "Socle Technology Corporation", įsteigta 2001 m., Yra viena iš pirmaujančių pasaulyje "SoC" ("System on Chip") paslaugų teikimo ir diegimo paslaugų teikėjų. "Socle", įsikūrusi Hsin-Chu mieste (Taivanis), aptarnauja platų spektrą nuo kompiuterių ir buitinės elektronikos iki komunikacijos produktų su klientų bazėmis Europoje, Azijos Ramiojo vandenyno regione ir Šiaurės Amerikoje. "Socle" turi filialus Taipejuje, Šanchajuje ir Šendženas (Kinija).
Nuo 2004 m. "Socle" buvo "ARM Limited" ARM11MP, ARM1176, ARM926EJ ir ARM7EJ IP licencijos turėtojas ir pateikia bendruosius sprendimus ARM SoC, kad patenkintų klientų poreikius, susijusius su MID, multimedijos delniniais ryšiais, integruotu ryšiu, buitine elektronika ir saugojimo klausimais.
2014 m. "Socle" įsigijo "Foxconn Technology Group" ("Hon Hai Precision Industry Co Ltd"). "Foxconn" visiškai priklausanti "Foxconn" dukterinė įmonė "Foxconn" naudoja savo puslaidininkių technologijų žinias, kad galėtų valdyti puslaidininkių sprendimus. Tai apima pasaulinio lygio IC kanalo, skirto parduoti elektroninius prietaisus iš 1 lygio puslaidininkių bendrovių, tokių kaip "SHARP" ir kiti "Socle" partnerių produktai, sukūrimą.

Susiję su produktai