Namai > Gamintojai > NXP Semiconductors / Freescale
NXP Semiconductors / Freescale

NXP Semiconductors / Freescale

Request quote from

Prekės ženklo įvadas

- "NXP Semiconductors" leidžia saugiai jungtis ir infrastruktūrą pažangesnį pasaulį, skatina sprendimus, kurie praplečia, gerina ir saugina gyvenimą. NXP, kaip pasaulinės lyderės saugių integruotų programų jungčių sprendimų srityje, skatina naujoves saugioje prijungtoje transporto priemonėje, užtikrina saugumą ir privatumą bei pažangius prijungtus sprendimų rinkas. Įmonėje dirba daugiau nei 60 metų bendra patirtis ir patirtis, joje dirba 45 000 darbuotojų daugiau nei 35 šalyse.
"Freescale Semiconductor" įsigijo "NXP Semiconductor". "Freescale Semiconductor" dalys dabar yra "NXP" šeimos dalis (2015 m. Gruodžio mėn.).

"NXP" standartinių produktų skyriaus portfelis ("Discretes", "Logic" ir "MOSFETs") buvo perkeltas "Nexperia" (2017 m. Vasario 7 d.).
"NEXP Bi-Polar Division" produktų portfelis (diodai, tiristoriai ir tranzistoriai) buvo perkeltas WeEn Semiconductors (2017 m. Sausio 19 d.).
"NXP RF Power Division" produktų asortimentas (RF stiprintuvai, RF MOSFET) buvo perkeltas į "Ampleon" (2105 spalio 5 d.).

produktas kategorija

Grandinės apsauga(109 products)

RF / IF ir RFID(1,954 products)

Optoelektronika(1 products)

Izoliatoriai(7 products)

Kristalai, osciliatoriai, rezonatoriai(4 products)

Tinklo sprendimai(2 products)

Maker / pasidaryk pats, edukacinis(3 products)

Integriniai grandynai (IC)(23,424 products)

Filtrai(301 products)

Susiję su produktai