Namai > Gamintojai > FTDI (Future Technology Devices International, Ltd.)
FTDI (Future Technology Devices International, Ltd.)

FTDI (Future Technology Devices International, Ltd.)

Request quote from

Prekės ženklo įvadas

- "FTDI Chip" kuria naujoviškus silicio sprendimus, kurie sustiprina sąveiką su šiuolaikinėmis technologijomis. Taikydama savo dizaino "Dizaino lengvąja" idėją, įmonė gali remti inžinierius, turinčius labai sudėtingas, turtingas, tvirtas ir paprastas naudoti produktų platformas.
FTDI Chip seniai sukurta, nuolat plečiama Universal Serial Bus (USB) produktų linija pasižymi visuotinai pripažintomis prekėmis. Kompanijos "Embedded Video Engine" (EVE) grafiniai valdikliai kiekvienoje pakuotės ekrane, garso ir lietimo funkcijose įvedami į vieną lustą, leidžiantys žymiai sumažinti kūrimo laiką ir sąskaitų faktūrų išlaidas, susijusias su žmogaus mašinų sąsajomis (HMI). FTDI lustas taip pat suteikia šeimoms labai diferencijuotos, greičiu optimizuotus mikrokontrolerius su papildomais ryšiais.
"FTDI Chip" yra "Fab-less" puslaidininkių kompanija, kurios būstinė yra Glazge, JK, kurios tyrimų ir plėtros įmonės yra Glazge, Singapūre ir Taipeju (Taivanis) bei regioninės pardavimo ir techninės pagalbos svetainės Glazge, Taipėjus, Portlande (Oregonas, JAV) ir Šanchajus (Kinija). Daugiau informacijos rasite www.ftdichip.com.

produktas kategorija

RF / IF ir RFID(1 products)

Optoelektronika(29 products)

Jungtys, jungtys(6 products)

Kompiuteriai, biuras - komponentai, priedai(15 products)

Kabelių rinkiniai(54 products)

Integriniai grandynai (IC)(171 products)

Garso gaminiai(5 products)

Susiję su produktai