Namai > Gamintojai > ERP Power
ERP Power

ERP Power

Request quote from

Prekės ženklo įvadas

- 2004 m. Įkurta ERP projektuoja ir gamina energiją taupančią LED varomąją jėgos elektroniką, skirtą architektūrinėms, komercinėms ir pramoninėms reikmėms. Maži, bet galingi ERP produktai yra pirmaujanti pramonėje kompaktiško dydžio, įterpto intelekto, didelio duminio suderinamumo ir didelio efektyvumo konkurencingomis kainomis derinys. Pagrindinė buveinė yra Moorpark, CA, ERP valdo ir eksploatuoja savo ISO 9001 sertifikuotą gamyklą, siekdama užtikrinti projektavimo kokybę, tiekimą, gamybą ir bandymą.
"ERP Power" LED įrenginiai yra nedideli, protingi ir efektyvūs. ERP vairuotojų didelės galios tankis lemia energijos tiekimo dydį, kuris yra 20 +% mažesnis nei mūsų konkurencija. Mažas dydis suteikia elektromechaniniams inžinieriams lankstumo kurti apdovanojimus pelniusius, kūrybingus šviestuvus be rūpesčių dėl maitinimo šaltinio dydžio. Mums pasisekė būti galia daugelio pagrindinių pramonės šviestuvų viduje.
"ERP" mano, kad "LED" tvarkyklės yra protinga vieta, kuria galima integruoti žvalgybos apšvietimo valdiklius, kad valdytų atmosferą ir optimizuotų energijos taupymą. ERP tvarkyklės yra programuojamos, kad mūsų klientams tiekimo grandinės efektyvumo taupymas būtų užtikrintas, leidžiant vienam energijos tiekimui naudoti daugelyje įrenginių konstrukcijų, derinant išvesties parametrus su tam tikrais LED masyvo reikalavimais. Be apšvietimo - ERP tvarkyklės taip pat gali integruotis su įvairiais jutikliais (per laidinius arba belaidžius ryšius), kurie veikia kaip pagrindas prieigai prie daiktų interneto (IoT) programų. Mes vadiname "Šviesų internetu".

produktas kategorija

Grandinės apsauga(5 products)

Transformatoriai(5 products)

Maitinimo šaltiniai - išoriniai / vidiniai (išorin(327 products)

Susiję su produktai